Výsledky závodů 2019-05-21T16:08:56+00:00

VÝSLEDKY ZÁVODŮ 2019

PozicePříjmeníJménoMotorka1.závod2.závod3.závod4.závod5.závodCelkem
1.Hraník st.LáďaTriumph street1925252594
2.FidrmucMarekBMW s1000r717221965
3.AdamčíkMiroHonda CB600f1322131563
4.KrálíkJakubHonda CB1000r171902258
5.JanoušekPavelTriumph speed111517447
6.ŠlesingerJanKTM 990 SM25001742
7.KopalJiříKTM 69022019041
8.LučanPetrDucati Monster66151340
9.BlažekJaroslavKTM SuperD99111140
10.MusilMíraHonda CB600f527620
11.KindermannJanTriumph Speed009716
12.FuchsPetrKTM 6901500015
13.KrálOndraSuzuki SV650435214
14.LipkaMartinYamaha FZ10130013
15.KvízVáclav0110011
16.Hošek MartinKawasaki er6f00099
17.ŠochRadimTrimuph Street07007
18.PrášekJanKawasaki Z750s00606
19.Strouhal MilošHonda CBR1000rr00055
20.StanošekPetrTriumph Street 05005
21.ŠtverákPatrikKTM 690 SM00404
22.PavlíčekJiříYamaha fz104004
23.KristDavidKawasaki Z80000303
24.BejdákJanDucati Hypermotard00033
25.VrbováMichaealaYamaha MT0300202
26.HromádkováMichaelaHonda CBR1000rr00101
27.NavrátilFrantišekHonda CBR 600 f01001
NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT Celkem
1.CabicarJanHusqvarna 45025252525100
2.Hraník ml.Lá'daHusqvarna 4502222222288
3.Hraník st.LáďaTriumph street1919171772
4.FidrmucMarekBMW s1000r1313151960
5.ČedíkJakubHonda CBR600rr1517131560
6.KopalJiříKTM 6901707024
7.PetrTerinekYamaha R60159024
8.LorencDavidSuzuki GSXR0019019
9.TesařMichalSuzuki RMZ 4500001313
10.KleinerTomášTriumh Daytona 6750001111
11.FrancTadeášSuzuki GSXR0011011
VytrvalákNázev TýmuKategorie1. závod2. závodCelkemVYTRVALOSTNÍ ZÁVODVYTRVALOSTNÍ ZÁVODVYTRVALOSTNÍ ZÁVODVYTRVALOSTNÍ ZÁVOD
1.FURTPLNEJSPZ252550
2.ALMECOSPZ222244
3.JAF RACINGSPZ151934
4.TAHEJ ZLESPZ171734
5.BROUČCISPZ19019
6.PANKÁČISPZ01515
7.HKBSPZ01313
8.FULL GAS RACINGSPZ13013
9.PROJEKT XYSPZ01111
10.STŘEPYSPZ11011
11.TÝM ŠTVERÁKSPZ099
12.NÁČELNÍCISPZ909
13.HLAVNĚ ZA TO NETAHEJSPZ707
14.LEMRYSPZ606
15.PMJSPZ505
16.HOUPY HOUSPZ404
XXXXXXXXXXXX
1.CIGIMORNO LIMIT222547
2.HONZA A KUBANO LIMIT25025
3.TÝM 37NO LIMIT02222
4.TMANO LIMIT01919
5.ZELENÁČINO LIMIT19019
6.VELKÝ ŠPATNÝNO LIMIT01717
7.123NO LIMIT01515

VÝSLEDKY ZÁVODŮ 2018

PozicePříjmeníJménoMotorka1. závod2. závod3. závod4. závod5. závod6. závodCelkem
1.GicDanielKawasaki Z100025250252222119
2.Hraník st.LadislavHusqvarna 60191922221925116
3.CabicarJanKtm 690 192201917986
4.Čedík JakubYamaha MT07150150151964
5.Prášek ml.Jan Honda CBR 600 rr017131541362
6.Adamčík MiroslavHonda CB 600 f5151196753
7.FidrmucMarekBMW s1000r399137243
8.ChalupeckýTomášKTM 4500025170042
9.KrálíkJakubHonda CB600f7017001539
10.Hraník ml.LadislavAprilia Raptor 10000005111733
11.Neměček MartinKTM 790000025025
12.Němec JanKawasaki Z750130009022
13.TesárekVojtaYamaha R6220000022
14.Fiala MilanKTM 1090001900019
15.Skalský DavidYamaha FZ6N170000017
16.NedomlelJaroslavKTM DUKE 6400130
00013
17.KenclAlešHUSQVARNA 701 SM000013013
18.MusilMiroslavHonda CB600f011000112
19.Prášek st.JanKawasaki Z75006500011
20.KortánekPetrHonda Hornet 600110000011
21.Hošek MartinKawasaki ER-6F000110011
22.VavrekMartinBMW R1200R00060511
23.ŠlesingerJanKTM 990 SMR000001111
24.KrálOndřejSuzuki SV650S00070310
25.GrygarZdeněkSV 10000700007
26.TichýMilanDucati Monster0070007
27.ŠtegenaJánHusqvarna 701 SM6000006
28.DvořákTomášYamaha MT070060006
29.Zíval DominikYamaha MT070000066
30.ZuskačJanDucati Monster0505
31.Fojtová LenkaYamaha FZ60000505
32.KlejmaJanHonda CBF 600 s4000004
33.MaxaDavidYamaha 10000040004
34.HaklMartinAJP PR5 2500000044
35.Kubelík JindřichYamaha z80030003
36.KlejmaMichaelYamaha FZ12000002
37.Fialka JakubHonda CBR 125 r1000001

RUNNING VÝZVA

MotoRiders vyhlašuje výzvu v běhu na 4km ! Zaběhni čas, nejlépe v aplikaci Runtastic, pošli nám výsledek a my tě zařadíme. První tři vyhrávají pohár a drobné ceny a tři vylosovaní vyhrají trička #TahejZle nebo jiný z produktů MotoRiders – dle výběru. 

PoziceJménočas
1.Marek Fidrmuc #17 - MotoRiders17:28
2.Veronika Homola - MotoRiders19:06
3.Petr Lučan - MotoRiders19:24
4.Patrik Homola #89 - MotoRiders19:30
5.Roman Žemlička - XY19:36
6.Daniel Beneš - #3619:43
7.Veronika Rezlerová20:46
8.Jindra Veselý - Holandsko21:59
9.Simona Vik - Thajsko24:01
10.Martina Hadrbolcová - XY24:35
11.Kateřina H. Turková25:23
12.Jan Zajda Zajíček - MotoRiders27:34
13.David Kodalík - XY28:18