Služby 2018-12-18T21:16:09+00:00

SLUŽBY

Všechny nabízené služby vycházejí z dlouholetých zkušeností na závodních okruzích a výuky motorkářů a mají obohatit co nejvíce den, který s námi na okruhu strávíte.

Catering
Catering
Naložené steaky a domácí klobásy z malých uzenářství k našim dnům prostě patří. K tomu zdravé i sladké svačiny a po celý den výborná káva. Pro vás jen to nejlepší a ověřené! A jako bonus – pitný režim po celý den zdarma!
Časomíra
Časomíra
Spravedlivé rozdělení do skupin a do startu závodu a nejen to má na práci profesionální časomíra. Váš zajetý čas v každém kole zkontrolujete po každé jízdě a vidíte tak svoje výsledky ihned. Komu nebude stačit malá zlepšení, pro toho tu jsou naši zkušení instruktoři.
Instruktoři
Instruktoři
Žádný učený z nebe nespadl. Využij služeb instruktora a zkvalitni styl své jízdy, vylepši časy nebo se lépe umísťuj v závodě.
Fotografie
Fotografie
Po každé akci dostává účastník fotografie z celého dne v plném rozlišení…ZDARMA!
Traťoví komisaři
Traťoví komisaři
Ti se starají o bezpečnost a dodržování pravidel na traťi. Vlajkami řídí situaci na dráze a pomáhají v případě pádu jezdce.
Závod
Závod
Pokud si chceš jen pořádně zajezdit, závod není povinný a je to jen sladká tečka na závěr dne. Jestli tě ale láka poměřit síly s ostatními jezdci a získat skvělé ceny a body do celosezónní soutěže, je tu pro tebe připravený závod na 6 kol.
Zdravotník
Zdravotník
Zdravotnický personál je přítomný na každé akci a postará se o vaše zdraví v případě, že to bude potřeba.
TERMÍNY