Služby 2019-03-22T12:26:03+00:00

SLUŽBY

Ať už jedeš na okruh poprvé nebo lítáš v Brně pod 20, u nás si výborně zajezdí každý. Od začátku do konce tě provedeme okruhovým dnem, vše ti bude vysvětleno a ukázáno a spoustu instrukcí ti zašleme hned po tvé rezervaci – aby ses dokázal správně připravit. Agentura MotoRiders je první svého druhu a navíc – poměr cena/kvalita je naprosto bezkonkurenční!

Jsme tu pro všechny motorkáře – začátečníky i profíky, choppráky, enduráky, naháče supersporty. Všechny nabízené služby vycházejí z dlouholetých zkušeností na závodních okruzích a výuky motorkářů a mají obohatit co nejvíce den, který s námi na okruhu strávíš. 

Fotografie
Fotografie
Po každé akci dostává účastník fotografie z celého dne v plném rozlišení…ZDARMA!
Instruktoři
Instruktoři
Žádný učený z nebe nespadl. Využij služeb instruktora a zkvalitni styl své jízdy, vylepši časy nebo se lépe umísťuj v závodě.
Časomíra
Časomíra
Spravedlivé rozdělení do skupin a do startu závodu a nejen to má na práci profesionální časomíra. Váš zajetý čas v každém kole zkontrolujete po každé jízdě a vidíte tak svoje výsledky ihned. Komu nebude stačit malá zlepšení, pro toho tu jsou naši zkušení instruktoři.
Traťoví komisaři
Traťoví komisaři
Ti se starají o bezpečnost a dodržování pravidel na traťi. Vlajkami řídí situaci na dráze a pomáhají v případě pádu jezdce.
PitBike - půjčovna
PitBike - půjčovna
Na každém termínu si bude možné zapůjčit motardové PitBiky.
Závod
Závod
Pokud si chceš jen pořádně zajezdit, závod není povinný a je to jen sladká tečka na závěr dne. Jestli tě ale láka poměřit síly s ostatními jezdci a získat skvělé ceny a body do celosezónní soutěže, je tu pro tebe připravený závod na 6 kol.
Zdravotník
Zdravotník
Zdravotnický personál je přítomný na každé akci a postará se o vaše zdraví v případě, že to bude potřeba.
Catering
Catering
Aby jste nemuseli vyhledávat občerstvení v okolí, přivezeme vám vše, co potřebujete. Steaky, klobásy, párek v rohlíku, kávu, atd… a pitný režim (voda+energy) je po celý den zdarma!!
Pojištění
Pojištění
Výhodou malých okruhů je, že se zde nejezdí v extrémních rychlostech. Někdy ale i pád v pomalé rychlosti může způsobit lehké zranění a proto je dobré, být připraven! Rádi vám zařídíme úrazové pojištění, které platí jak pro okruhy, tak vše ostatní… kontaktujte nás na info@volnejizdy.cz
TERMÍNY